Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Nitownice pneumatyczne

Znajdujące się w naszej ofercie nitownice pneumatyczne zawdzięczają swoją wytrzymałość i wydajność zastosowanym w produkcji częściom najwyższej jakości. Urządzenia posiadają aluminiowe głowice o powierzchni całkowicie odpornej na ścieranie. W nitownicach zastosowano uszczelnienia kompaktowe, a odpowietrzający zawór zapewnia skuteczność pracy. Nitownice pneumatyczne to urządzenia o wysokiej sprawności oraz wieloletniej trwałości. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do wyboru najlepszego urządzenia.

Nitownica Gesipa Taurus 1

Nitownica Gesipa Taurus 1
Nitownica Gesipa Taurus 1

Nitownica Gesipa TAURUS 1® wyposażona jest w wysokiej jakości, opatentowany mechanizm rękojeści i układu szczęk. Optymalne wykorzystanie sprężonego powietrza zapewnia maksymalną oszczędność, wydajność i ekonomie.

Nitownica Gesipa Taurus 1® jest przeznaczona do nitów od Ø 2,4 do 3,2 mm ze wszystkich materiałów oraz do Ø 4 mm z aluminium/ stali (trzpień maks. Ø 2,5 mm).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: na zamówienie

Cena:

3 850,00 zł

Cena netto: 3 130,08 zł

szt.

Nitownica Gespia Taurus 2

Nitownica Gespia Taurus 2
Nitownica Gespia Taurus 2

Nitownica Gesipa TAURUS 2® wyposażona jest w wysokiej jakości, opatentowany mechanizm rękojeści i układu szczęk. Optymalne wykorzystanie sprężonego powietrza zapewnia maksymalną oszczędność, wydajność i ekonomie.

Nitownica Gesipa Taurus 2® jest przeznaczona do nitów zrywalnych do 5 mm ze wszystkich materiałów oraz do Ø 6 mm z aluminium/stali (trzpień maks. Ø 3,2 mm).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: na zamówienie

Cena:

3 950,00 zł

Cena netto: 3 211,38 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl