Blog

Mechanizm działania szlifierki kątowej

Mechanizm działania szlifierki kątowej

Zarówno profesjonalne naprawy, jak i amatorskie majsterkowanie wymaga wcześniejszego przygotowania. Niezbędne jest także posiadanie potrzebnego sprzętu, takiego jak m.in. szlifierka kątowa. Jak działa to urządzenie? Jaka jest jego budowa? I dlaczego jest ono tak wielofunkcyjnym narzędziem? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.  

czytaj całość »

Najczęstsze awarie nitownic

Najczęstsze awarie nitownic

Nitownica to narzędzie stworzone z myślą o łączeniu ze sobą różnych powierzchni. Nitowanie jest alternatywą dla spawania i łączenia na śruby i często przewyższa te metody pod względem wygody i efektywności. Elementy połączone nitami można zobaczyć praktycznie wszędzie – od wielkich mostów po damskie torebki.
Nitownice są stosunkowo proste w budowie i niewiele może się w nich popsuć, jednak, jak każdy przedmiot, czasem wymagają naprawy. Z jakimi awariami trzeba się liczyć, kupując nitownicę? Na początek należy zaznaczyć, że jest kilka rodzajów tego narzędzia i w zależności od tego mogą wystąpić różne problemy.

czytaj całość »

Charakterystyka nitownicy pneumatycznej

nitownica

Nitownice pneumatyczne to urządzenia służące do łączenia elementów za pomocą nitów. Wykorzystywane są w różnego rodzaju pracach konstrukcyjnych głównie do użytku profesjonalnego, ale mogą z nich korzystać również amatorzy bez doświadczenia w nitowaniu.  Jak zbudowana jest nitownica, czym się charakteryzuje i w jakich celach się jej używa?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl