Serwis

Profesjonalny serwis nitownic, wiertarek i innych elektronarzędzi

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale też naprawą elektronarzędzi różnych marek ­– nitownic akumulatorowych i pneumatycznych, szlifierek kątowych, wiertarko-wkrętarek i innych. W naszym serwisie nie ma rzeczy niemożliwych – podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań drogą mailową, telefonicznie bądź osobiście w naszej siedzibie w Świlczy pod Rzeszowem.

Serwis nitownic Gesipa

TREWO to firma specjalizująca się w serwisie i naprawach nitownic akumulatorowych i pneumatycznych, w szczególności produktów uznanej marki Gesipa. Nasza firma zajmuje się zarówno naprawami, jak i niezbędnymi przeglądami tych urządzeń. Gwarantujemy szybką i fachową pomoc, dzięki której naprawa nitownic akumulatorowych, nitownic ręcznych czy nitownic pneumatycznych przebiega sprawnie, a narzędzia naszych klientów jak najszybciej są znów gotowe do działania. Nasz serwis przyjmuje nie tylko sprzęty objęte gwarancją, ale też te w okresie pogwarancyjnym. Zajmujemy się również skupem i sprzedażą używanych nitownic.

Autoryzowany serwis produktów marki Fein

Jesteśmy autoryzowanym serwisem szlifierek kątowych marki FEIN. Posiadamy niezbędne certyfikaty do tego, aby podejmować się napraw i konserwacji urządzeń tej uznanej marki. Wśród narzędzi, które sprzedajemy i naprawiamy, znajdują się m.in. szlifierki kątowe FEIN, a także wiertarko-wkrętarki oraz wkrętarki udarowe tej firmy. Sprzedajemy też części zamienne do nich.

FEIN to jedna z najstarszych firm na rynku elektronarzędzi – ta firma o niemieckich korzeniach została założona już w 1867 roku. Jej twórca Wilhelm Emil Fein to wynalazca wiertarki ręcznej – narzędzia, bez którego nie wyobrażamy sobie dzisiaj większości prac domowych i budowlanych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zakupów oraz do kontaktu w sprawie napraw – prosimy o dostarczanie urządzeń osobiście do naszego warsztatu lub o wysłanie ich pocztą/kurierem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl