Wkrętarki udarowe FEIN

W naszej ofercie znajdują się wkrętarki udarowe uznanej marki FEIN, firmy, która od ponad 150 lat produkuje elektronarzędzia, nieustannie podążając z duchem czasu i wdrażając najnowsze rozwiązania w konstrukcji swoich produktów.

Czy warto kupić wkrętarkę z udarem?

Urządzenia udarowe są to elektronarzędzia wyposażone w system udaru, tzn. są w stanie wytwarzać rytmiczne, posuwisto-zwrotne uderzenia. Sprzyja to znacznie szybkości i efektywności prowadzonych prac. Zakup wkrętarki udarowej sprawdzonej firmy, takiej jak FEIN, to inwestycja, która bardzo szybko zwróci się w przypadku zaawansowanych prac budowlanych czy domowych. Wkrętarki udarowe i wiertarki FEIN pozwalają na pracę w materiałach o dużej twardości, takich jak np. betonowa ściana.

Czym się kierować przy zakupie wkrętarki udarowej?

Kupując wkrętarkę udarową, kierujmy się przede wszystkim następującymi parametrami:

  • Wysoka moc, która pozwoli na pracę w twardszych materiałach
  • Napięcie co najmniej 9.6 V, jeśli poszukujemy sprzętu do intensywnych i częstych prac (modele dla profesjonalistów to napięcie rzędu 18V i więcej)
  • Wygodna obudowa, dobrze trzymająca się w dłoni rączka, niezbyt duża waga urządzenia
  • Optymalny moment obrotowy dostosowany do naszych potrzeb oraz co najmniej dwa dostępne biegi
  • Duży czas pracy i krótki czas ładowania.

Wkrętarki udarowe FEIN to narzędzia oferujące wszystkie te cechy ­– to sprzęt dla profesjonalistów, którzy swoją pracę chcą wykonać jak najlepiej. Serdecznie zapraszamy do zakupów nitownic pneumatycznych, szlifierek kątowych i nitownic ręcznych!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl